Загальнообласна Декада зайнятості для осіб з інвалідністю


У рамках загальнообласної декади зайнятості для людей з інвалідністю в Краматорському міському центрі зайнятості провели цикл онлайн заходів.

23 листопада фахівчиня з профорієнтації провела вебінар для безробітних осіб з інвалідністю «Опанування методикам самопрезентації та приймам ділового спілкування». В ході заняття профконсультантка надала інформацію про особливості психології ділового спілкування, проведення співбесіди та самопрезентації. Упродовж  заходу обговорили варіанти можливих питань роботодавців і способи уникнути помилок при відповіді на них.

24 листопада для слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас» з метою адаптації осіб з інвалідністю до вимог сучасного ринку праці, підвищення їх конкурентоспроможності відбувся вебінар «Соціальні послуги державної служби зайнятості».

Фахівчині центру зайнятості проінформували учасників про стан місцевого ринку праці, перспективи працевлаштування для осіб з інвалідністю, також ознайомила з правилами складання сучасних документів, що супроводжують пошук роботи. Присутніх ознайомили з можливістю здобуття професії за допомогою державної служби зайнятості, про започаткування підприємницької діяльності.

В нашому суспільстві запорукою успішного вирішення питання працевлаштування осіб з інвалідністю є спільні дії служби зайнятості, роботодавців, а також самих по шукачів роботи, залежно від їх можливостей.

Краматорський міський центр зайнятості