Зафіксовані випадки, коли під виглядом співробітників Краматорського УГГ самозванці вимагають від людей кошти

17.04.2020, 10:43, 73,

 Шановні абоненти Краматорського УГГ!

     У місті Краматорську зафіксовані випадки, коли під виглядом співробітників Краматорського УГГ самозванці вимагають від людей кошти.

     Намагаючись скористатися важкою ситуацією, що склалася в Україні та світі, шахраї почали кримінальну діяльність. Аферисти звертаються до абонентів під виглядом співробітників Краматорського УГГ та заявляють, що змушені відключити від газопостачання застарілі газові прибори (оскільки їм понад 30 років) або їх встановлено самовільно та з порушеннями. Потім, нібито за відстрочку відключення, вимагають гроші з власників.

     Адміністрація Краматорського УГГ офіційно заявляє наступне. Жодної діяльності з відключення та заміни газових приладів наразі не проводиться!

     Починаючи з 12.03.2020р. згідно з постановою КМ України від 11.03.2020р. №211 в Краматорському УГГ введено карантин. Це означає, що частина служб працює дистанційно, частина (такі, як аварійна служба) – у звичайному режимі.

     Повідомляємо, що на період запровадження карантину відключення побутових споживачів від газопостачання не здійснюється, крім аварійних випадків. Зверніть увагу, що у звичайному режимі про відключення від газопостачання представники Краматорського УГГ завжди попереджають завчасно.

     Якщо ж до Вас у домівку прийшли нібито «газівники», слід попросити їх показати відповідне посвідчення. Наврядчи вони зможуть надати Вам такий документ. У випадку, якщо посвідчення буде пред’явлене, обов’язково зверніть увагу, чи є на ньому печатка, перевірте термін його дії, при можливості – сфотографуйте на мобільний телефон та зверніться до контактного центру УГГ за підтвердженням повноважень пред’явника.

     Просимо бути обачними та не піддаватися на провокації нечистих на руку людей. Якщо з Вами чи вашими знайомими трапився подібний випадок, телефонуйте за номером Контактного центру Краматорського УГГ (0626)42-04-20 та уточнюйте інформацію щодо прізвищ «газівників» та чи проводяться у вашому будинку відповідні роботи.

     З повагою, адміністрація Краматорського УГГ.