За минулий тиждень у Краматорську висаджено 150 молодих дерев

21.04.2020, 11:49, 89,

 Не дивлячись на введені карантинні заходи, усі комунальні служби міста працюють у штатному режимі. Продовжуються роботи із благоустрою, прибирання територій та поточних ремонтів доріг.

 Спеціалісти комунального підприємства «ДРУАС» упродовж минулого тижня прибирали вулиці, тротуари та автодороги: вул. М. Приймаченко, вул. Аероклубна, вул. Дружби, дорога на Лазурний, бул. Краматорський, вул. Ювілейна, вул. Я. Мудрого, вул. Паркова, вул. Двірцева, вул. Проїзна, вул. Шкільна, р-н «АТБ», вул. Академічна, вул. В. Стуса, вул. Кирилкіна, вул. Хабаровська, вул. Румянцева.

 Окрім того проведено поточного ремонту доріг загальною площею 2537,29 квадратних метрів, а також висаджено 150 молодих кленів і горобин.

 КАТП-052810 вивозить побутові відходи згідно затверджених раніше графіків. Упродовж останнього тижня обсяг вивезених ТПВ склав 797 тон. Також було ліквідовано 322 кубічних метри сміттєзвалищ.

 Спеціалісти КП «Міськсвітло» окрім робіт з поточного утримання мереж зовнішнього освітлення Краматорська демонтували 3 опори пошкоджені в наслідок дорожньо-транспортних пригод.

 Минулого тижня виконувалось відключенням живлення контактної тролейбусної мережі на ділянці від зупинки «ЕМСС» до зупинки «Металургійна» через масштабні ремонтні роботи дорожнього покриття по вул. О.Тихого, у зв’язку з чим рух тролейбусних маршрутів №№ 3, 3а, 5, 7, 8, 8а та 8б було призупинено, а на маршрутах №№ 2, 6 та 7А (зі змінами) працювали тільки тролейбуси з функцією автономного ходу.

 Згідно з рішенням штабу з ліквідації надзвичайної ситуації рух громадського транспорту було зупинено з 10:00 18 квітня до 05:00 21 квітня.

 Від 21 квітня увесь транспорт знову працює у «карантинному» режимі, контактна мережа по вул. О. Тихого знову підключена до живлення.

 Нагадуємо, перевезення пасажирів здійснюється виключно за наявності спеціального проїзного квитками. Щоденно на маршрути міста виходять 14 тролейбусів та до 79 автобусів (12 – комунальних, 67 – приватних). Час роботи транспортних засобів залишається без змін: з 05-00 год. до 10-00 та з 14-30 год. до 20-00 год.

 Дезінфекція у комунальному транспорті здійснюється 2 рази на день, в приватному – 1 раз на день. Всередині розміщені інформаційні повідомлення щодо профілактики інфікування і поширення коронавірусної інфекції.

 Крім того, в салонах комунального транспорту для пасажирів додатково встановлені дозатори з дезінфікуючим засобом для рук.

 КВП «Краматорський водоканал» протягом тижня усунуто 14 витоків на водопровідних мережах, 3 витоки в колодязях, замінено 180 п/м водопровідних мереж, усунуто 34 засмічення на каналізаційних мережах.