За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської стартував проєкт щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності


 За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської стартував проєкт щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності.

    «Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь у соціальному експерименті — як у нашому суспільстві, у наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями», — сказала Олена Зеленська.

    Для більшості українців ці обмеження тимчасові, однак є люди, які постійно живуть зі своїми бар’єрами.

    Мета проєкту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці.

    Для цього на сайті https://diia.gov.ua/barrierfree/uk розпочато всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяця.

    Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими особливостями.

    Онлайн-опитування анонімне. Ваші відповіді допоможуть визначити, які саме бар’єри Ви вважаєте найбільшими, а в подальшому — розробити план дій для їхнього усунення.

    Пропонуємо Вам прийняти участь в великій розмові про безбар’єрність.