З робочим візитом Краматорськ відвідав голова Харківського регіонального управління Держмолодьжитла

03.12.2021, 10:52, 227,

Три краматорські родини з числа ВПО стали володарями квартир за рахунок грантових коштів уряду Німеччини, що надаються через банк розвитку KfW. Проєкт реалізується у межах Угоди про фінансове співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина.

Переможців програми у Краматорську приїхав привітати та укласти з ними іпотечні угоди голова Харківського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” Олександр Вензель.

Під час робочого візиту відбулась зустріч між Краматорським міським головою Олександром Гончаренком та Олександром Вензелем, на якій обговорили нагальні питання забезпечення громадян житлом і допомогою з боку міської влади у співпраці з фондом Держмолодьжитло у придбанні квартир.

Зокрема, мова йшла про умови програми, яка розробляється управлінням економічного розвитку виконавчого комітету Краматорської міської ради. Ця Програма, що буде реалізовуватися за участі фонду Держмолодьжитло, охопить широкі верстви населення та зменшить фінансове навантаження для майбутніх володарів квартир.