З понеділка, 9 листопада, Краматорськ потрапить у “червону зону”

06.11.2020, 18:18, 113,

Таке рішення сьогодні ухвалено на засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Найближчим часом буде оприлюднено протокол її засідання, на підставі якого власне рішення прийматиме регіональна (обласна) комісія. Виконкомом Краматорської міської ради та Донецькою обласною державною адміністрацією були надані пропозиції щодо окремих видів заборон, які застосовуються на період карантинних обмежень.

Але рішення щодо поновлення учбових занять в загальноосвітніх школах треба було приймати вже сьогодні, в зв’язку з необхідністю проведення підготовки учбових закладів. Тому на спільному засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, враховуючи побажання батьківської спільноти та рекомендацій Департаменту освіти ОДА, було прийнято рішення запровадити дистанційне навчання для учнів 5-11 класів, а учні 1-4 класів продовжать очне навчання, за умови дотримання протиепідемічних заходів. Дошкільні закладів освіти працюватимуть у звичайному режимі.  

Члени комісії та штабу вирішили також провести додаткове засідання щодо введення окремих протиепідемічних заходів після отримання протоколів засідань державної та регіональної комісій.

Інформацію за результатами такого засідання буде оприлюднено в найкоротшій термін.