З першого червня збільшено вихід транспорту на маршрути міста

10.06.2020, 09:46, 79,

Уже тиждень краматорці можуть користуватись громадським транспортом без наявного спеціального квитка у визначені години. Також, у зв’язку з цими змінами збільшено кількість транспорту на усіх маршрутах міста: містян обслуговують 28 одиниць тролейбусів та приблизно 107 одиниць автобусів (12 – комунальних, 95 – приватних). Час роботи громадського транспорту продовжено до 21 години вечора, а у денні і вечірні години, тобто не у години пік, користуватись транспортом можна без спеціального проїзного квитка, та все ж, пасажири та водії зобов’язані дотримуватись протиепідемічних норм, а саме – носіння захисних масок, також кількість пасажирів не повинна перевищувати кількості наявних місць для сидіння.

     Усі комунальні підприємства міста працюють за попередньо затвердженими планами. Упродовж минулого тижню спеціалісти КП «ДРУАС» провели поточний ремонт доріг обсягом у 3381 квадратний метр по вулицях Академічна, Миру, О.Тихого, Двірцева, Борова та у внутрішньо квартальних проїздах по вул. Кирилкіна 20, 22,26, Румянцева 9, 11, 13, Академічна, 12.

     З території міста вивезено 1031 тонну твердих побутових відходів, ліквідовано 532 кубічних метри сміттєзвалищ.

     Протягом тижня мали місце скарги на короткочасну відсутність води в деяких районах міста, які були пов’язані з виконанням ремонтних робіт на водопровідних мережах. Усього з 1 січня накрито 211 од. колодязів. За минулий тиждень спеціалістами КВП «Краматорський Водоканал» усунуто 13 витоків на водопровідних мережах, 18 витоків в колодязях, замінено 300 п/м водопровідних мереж, усунуто 58 засмічень на каналізаційних мережах.