З Днем народження, Художня школа!

07.10.2020, 10:38, 188,

Для Художньої школи Краматосрька осінь цього року особлива і незвичайна. 40 років тому рішенням міської ради було затвердженно відкриття дитячої художньої школи у нашому місті.

Доля подарувала можливість юним краматорцям навчатися прекрасному: втілювати на папері свої мрії, фантазії, світ навколо себе, малювати пейзажі свого рідного міста та багато іншого.

Любов до рідного краю надихнула учнів та викладачів Художньої школи створити серію робіт, присвячених пейзажам міста Краматорська.

В рамках святкування Дня міста та з нагоди 40-річчя школи було відкрито дві виставки міського пейзажу, які розташувались у залах Музею Новокраматорського машинобудівного заводу та Центральної міської бібліотеки.

Дана виставка – це результат пленерів та клопіткої творчої праці учнів школи та їх наставників. Учні виконували свої роботи у різних техніках, зокрема: у вигляді традиційного графічного малюнку, акварельного та пейзажного живопису, композицій пейзажного напрямку, виконаних з натури. Загалом відвідувачам представлено 50 творчих робіт.