З 28-ого січня до 3-ого лютого відбудеться спортивний марафон “7 днів спорту”


Маріупольська Спілка Молоді вже 22 роки реалізує проекти, мета яких – розширення можливостей та поліпшення становища молоді. І зараз нас турбує ситуація в Україні та в світі, яка не може не позначатися на моральному й психологічному стані молоді.

Тому ми вирішили організувати з 28-ого січня до 3-ого лютого марафон “7 днів спорту” та зібрати на нього якомога більше учасників, які будуть підтримувати та мотивувати один одного.

Мета марафону “7 днів спорту” – показати, що регулярна фізична активність – це відмінна профілактика стресу, емоційного вигорання та пригніченого стану.

Під час марафону учасники на власному досвіді переконаються: щоб займатися спортом, не обов’язково купувати дорогі тренажери та відвідувати спортивний зал, важливо лише мати бажання.

Для участі у марафоні потрібно до 27-ого січня зареєструватись за посиланням:

https://forms.gle/V1WnohTeQZycvMM16

Умови марафону:

  1. Кожен день з 28-ого січня до 3-ого лютого займатися мінімум по півгодини будь-яким улюбленим видом спорту (для любителів бігу або спортивної ходьби умова інші – пройдені 5 км).
  2. В якості контролю кожен день учасники мають надсилати нам підтвердження – скріншот або фото фітнес- браслета/фітнес-трекера з телефону нам в Іеіедгат, а також своє фото в процесі тренування.
  3. Троє переможців будуть рандомно визначені 5-го лютого та отримають призи. 50 осіб, які першими зареєструвалися та пройшли весь марафон, ми нагородимо сертифікатами учасника, а всі учасники отримають Е- медалі.

Ми запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до марафону та розповсюджувати інформацію, щоб залучити до систематичних зайнять спортом якомога більше людей.

Проект реалізується громадською організацією Маріупольська Спілка Молоді за підтримки програми Active Citizens-British Council.
Інформаційні партнери: Рада жінок Донеччини та Маріупольська Молодіжна Рада/ Mariupol Youth Council