З 11 травня у Краматорську відбудеться пом’якшення карантинних заходів

08.05.2020, 10:18, 79,

Сьогодні Члени Краматорського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації затвердили у містіперелік новихзаходів,спрямованих на недопущення поширення коронавірусу,що визначеніпостановою № 343 Кабінету міністрів України від 04.05.2020 р.

Під головуваннямАндрія Панкова члени штабу також ознайомилися з результатом роботи відкритихна минулому тижніринків. Так, за данним Краматорського міського управління головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області,умісті наразі працюють вже 6 ринків, усі вони дотримуються необхідних вимог, що визначені у Постанові головного державного лікаря України № 14. Щоденно на їх території знаходяться 2 інспектора Держпродспоживслужби, які слідкують за виконанням протиепідемічних вимог.

Згідно постанови Кабміну № 343,  з 11 травня дозволяється відвідувати парки та сквери, дитячі та спортивні майданчики на вулиці, діяльність закладів громадського харчування на винос та на літніх майданчиках просто неба, торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема ТЦ), діяльність музеїв та історико-культурних заповідників, стоматологій, салонів краси та перукарень, закладів побутового обслуговування, діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів.

Такожпід час засідання штабубуло обговорено питання святкування 75-річниці Перемоги у Другій Світовій війні. Вирішено, що меморіали не будуть закриті для доступу громадян, тож усі охочі протягом дня матимуть можливість віддати шану полеглим героям, але за умови дотримання усіх карантинних норм – за цим буде слідкувати поліція, для чого у місті будуть організовано патрулювання.