З 1 вересня учні можуть користуватись пасажирським транспортом без «спеціального квитка» зі збереженням пільг

27.08.2020, 11:28, 104,

У зв’язку з численними зверненнями громадян на адресу виконкому Краматорської                         міської ради стосовно надання роз’яснень щодо проїзду в міському пасажирському транспорті з 01 вересня 2020 року учнів, які навчаються у міських закладах загальної, середньої та вищої освіти, відділ транспорту, зв’язку та енергетики повідомляє.

Відповідно до Протоколу спільного засідання комісії з питань ТЕБ і НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації №18 від 20.08.2020 р. в м. Краматорську прийнято рішення забезпечити з 1 вересня 2020 р.  безперешкодний доступ до транспортних засобів, які надають послуги з пасажирських перевезень міськими маршрутами загального користування, учнів, які навчаються у міських закладах загальної, середньої та вищої освіти без «спеціальних квитків» та обмежень по часу з дотриманням постанови МОЗ України від 21.05.2020 р. № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної  хвороби (COVID – 19)».

            Проїзд дітей всіх пільгових категорій залишається безкоштовним відповідно до чинного законодавства України на всіх маршрутах міського пасажирського транспорту.