Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

21.04.2021, 17:07, 545,

21 квітня відбулось чергове засідання членів виконавчого комітету Краматорської міської ради. Під час засідання було ухвалене рішення розмістити флагшток державного прапора України замість неробочого фонтану у парку «Ювілейний». Будівництво флагштоку профінансують з обласного бюджету, благоустрій прилеглої території – з міського.

«Встановлюючи флагшток у центральній частині парку, ми одразу розпочинаємо реконструкцію двох алей. Перша – з вулиці Академічної, друга – від автомагазину по вулиці Парковій. Тобто половину парку плануємо відремонтувати у цьому році. Реконструкція передбачає відновлення асфальтового покриття, встановлення лавок та освітлення.

Крім того, є задача в цьому році провести електроенергію, водопостачання та каналізацію до центральної частини парку, щоб у наступному – продовжити реконструкцію та встановити там туалет», – сказав заступник міського голови Андрій Безсонний.

Спорудити флагшток та реконструювати алеї потрібно до Дня Державного прапора України, 23 серпня. 

Крім того, члени виконкому попередньо розглянули проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до рішення Краматорської міської ради від 17.12.2020 «Про затвердження заходів спрямованих на соціальний захист населення міста у сфері охорони здоров’я на 2021 рік».

Члени виконкому ухвалили проєкт рішення про перерозподіл коштів для допомоги КНП «Психіатрична лікарня м. Краматорська». На здійснення пільгового забезпечення медикаментами при амбулаторному лікуванні пацієнтів з психічними розладами планується виділити 300 тис. грн.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що Краматорськ вперше допомагає психіатричній лікарні, яка підпорядкована Донецькій облдержадміністрації.

«80 відсотків хворих, які там перебувають, це наші мешканці, 197 працівників лікарні теж краматорці. За п’ять років ніхто не звертав увагу і не допомагав цьому закладу. А там є недофінансування та інші потреби».

Члени виконкому підтримали проєкт рішення. На наступній сесії це питання буде винесене на розгляд депутатського корпусу.

Також члени виконкому затвердили статути громадських формувань з охорони громадського порядку «Зооварта Друг» і «Варта Краматорська».