Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

06.12.2021, 15:31, 212,

6 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, на якому було розглянуто декілька питань.

Зокрема, члени виконкому проголосували за проєкт рішення  «Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету  Краматорської  міської ради  від  20.10.2021 № 1359 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів ТОВ «Краматорськтеплоенерго» на опалювальний період 2021/2022 років».

В результаті зростання цін на газ та вугілля НКРЕКП внесла зміни до чинних тарифів на виробництво теплової енергії для ТОВ «Краматорськтеплоенерго». Відповідно змінився тариф на теплову енергію, що реалізується споживачам підприємства. Для населення тариф залишається на рівні діючого наприкінці опалювального періоду 2020/2021.   

Також у ході засідання ухвалили проєкти рішень «Про перерозподіл бюджетних призначень, передбачених міським бюджетом по управлінню з гуманітарних питань на 2021 рік» та «Про перерозподіл планових призначень, передбачених бюджетом Краматорської міської ради по управлінню освіти та визначення напрямів видатків спеціального фонду (бюджету розвитку)».