Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

17.11.2021, 13:48, 416,

17 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було розглянуто низку проєктів рішень, які торкалися питань у сфері медицини, житлово-комунального господарства, а також погодження внесення змін до міських програм.

Так, члени виконкому затвердили перелік міських тролейбусних маршрутів та мережі міських, приміських автобусних маршрутів загального користування.

В оновленому проєкті маршрутів міського транспорту насамперед  враховувалися такі проблемні моменти, як: дублювання автобусних і тролейбусних маршрутів; застарілі автобуси; скупчення транспорту на зупинках; неефективне використання комунального транспорту тощо.

Затверджену схему маршрутів громадського транспорту буде опубліковано на сайті Краматорської міської ради. Наступний крок – розробка графіку руху транспорту.

Члени виконкому проголосували за нову вартість харчування у закладах управління освіти. Таким чином, з 1 січня 2022 року вартість харчування у ДНЗ становитиме:

– для дітей від 1 до 4 років – 37 грн.;

– для дітей від 4 до 6 років – 57 грн.

Половину вартості сплачуватимуть батьки, другу половину – компенсуватимуть з міського бюджету.

Для учнів 1 – 4 класів з 1 січня вартість харчування складатиме – 43 грн., для 5-11 класів – 47. Половину вартості сплачуватимуть батьки, другу половину – компенсуватимуть з міського бюджету.

Міський голова Олександр Гончаренко зазначив, що збільшення вартості харчування здійснюється за сучасних вимог з боку держави.

«З нового року ми не можемо надавати послуги харчування за 26 гривень. З 1 січня у закладах буде впроваджено оновлене меню, до якого ввійдуть нові продукти та страви, відповідно собівартість порцій збільшиться», – пояснив міський голова.

Секретар міської ради Ігор Сташкевич зауважив, що в оновлене меню буде більш якісним, зокрема збільшиться кількість м’ясних, молочних продуктів та фруктів.