Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

03.11.2021, 14:03, 394,

3 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було розглянуто низку проєктів рішень, які торкалися питань у сфері медицини, житлово-комунального господарства, а також погодження внесення змін до міських програм.

Так, члени виконкому попередньо ухвалили проєкт рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.02.2021 № 5/VIII-205 «Про затвердження Програми «Поліцейський Офіцер громади – 2021» (Правопорядок)». З метою покращення умов для ефективного виконання обов’язків поліцейськими офіцерами громади необхідно придбати меблі для облаштування кабінетів та комп’ютерну оргтехніку.

«До кінця поточного року ми відкриємо чотири офіси для поліцейських офіцерів громади, а саме у селищах Ясногірка, Біленьке, Шабельківка та Красноторка», – зазначив міський голова Олександр Гончаренко.

Також затвердили результати конкурсу з визначення замовника будівництва доступного житла у Краматорську. Згідно з результатом конкурсу – це Міжнародна організація з міграції. .

«Міжнародна організація з міграції за рахунок німецького банку KfW побудує у Краматорську житло на 250 квартир загальною вартістю близько 12 мільйонів євро для внутрішньо переміщених осіб. Житло буде передано у комунальну власність », – нагадав Олександр Гончаренко.

На засіданні виконавчого комітету проголосували за включення до фонду житла тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб житлових приміщень гуртожитку за адресою на Абая, 4.

Розглянувши заяви громадян та пропозиції житлової комісії з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання ВПО, виконком міської ради затвердив проєкт рішення «Про взяття на облік ВПО, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання, зняття з обліку та надання квартир для тимчасового проживання ВПО».

Також члени засідання схвалили винесення на розгляд депутатами міської ради двох петицій: щодо  переміщення велосмуг по вул. Ярослава Мудрого та вул. Дружби та щодо демаркування дорожньої велорозмітки  на вул. Ярослава Мудрого та  вул. Дружби.