Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

15.09.2021, 15:22, 264,

15 вересня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було розглянуто низку проєктів рішень, які торкалися різноманітних питань у сфері освіти, медицини, а також погодження внесення змін до міських програм.

Розпочалося засідання з виступу начальника відділу охорони здоров’я Андрія Петриченка, який виніс на голосування кілька важливих питань. Зокрема, члени виконкому попередньо ухвалили проєкт рішення міської ради «Про надання дозволу закладам охорони здоров’я на укладання договорів про співпрацю з Донецьким національним медичним університетом».

Крім того, на засіданні виконавчого комітету затвердили прейскуранти на платні медичні послуги для комунальних некомерційних підприємств «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» та «Міська лікарня № 2» Краматорської міської ради. Прейскуранти діятимуть з дати оприлюднення рішення на офіційному вебсайті Краматорської міської ради.

На засіданні виконавчого комітету було попередньо ухвалено рішення «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Краматорської територіальної  громади паровозу на п’єдесталі».

Міський голова зазначив, що Краматорськ починався з невеликої залізничної станції, тому встановлення саме такого пам’ятника є актуальним та відображає історію розвитку міста.

Встановлять монумент  орієнтовно в середині жовтня на Привокзальній площі замість рекламного банера (дозвільна документація вже готова).

Також на засіданні було попередньо ухвалено рішення «Про відкриття інклюзивних класів у закладах загальної та середньої освіти».  Відкриють такі класи в ЗОШ № 18 та Краматорській українській гімназії.