Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

18.08.2021, 15:26, 369,

18 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було розглянуто низку проєктів рішень, які торкалися різноманітніших питань у сфері освіти, медицини, а також погодження внесення змін до міських програм.

Так, члени виконкому попередньо схвалили проєкти рішень про перепрофілювання Економіко-гуманітарного ліцею № 8 ім. В. Стуса у Опорний заклад загальної середньої освіти імені В.Стуса, про перепрофілювання Дмитрівського закладу ЗСО I-III ступенів № 29 у Дмитрівську початкову школу № 29.

Також попередньо схвалено встановлення граничного нормативу рентабельності (у відсотках до собівартості послуг) за платні послуги, які надаються закладами охорони здоров’я – комунальними некомерційними підприємствами Краматорської міської ради, поза укладеними договорами  про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України у розмірі 30 відсотків.

Крім того, з метою вирішення питання надання стоматологічної допомоги більшій кількості мешканців пільгової категорії населення члени виконкому попередньо схвалили зміни до рішення міської ради від 23.12.2020 № 2/VІII-95 «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я вторинного рівня надання медичної допомоги у місті Краматорську на 2021-2022 роки»

У новій редакції передбачено, що кожна людина вказаної пільгової категорії має право протягом року на безплатне лікування зубів на суму не більше 600 грн. та підготовку порожнини рота до протезування на пільгових умовах на суму не більше 1800 грн.