Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

02.02.2022, 13:16, 319,

2 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було розглянуто низку проєктів рішень, котрі будуть винесені на голосування наступної сесії.

Під час засідання члени виконкому підтримали, зокрема, питання про затвердження графіку проведення перевірок додержання законодавства про звернення громадян та про стан військового обліку на території Краматорська у 2021 році та завдання щодо його покращення у 2022 році.

Також ухвалили попередні проєкти рішень про погодження переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт для правопорушників, на яких накладено судом адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2022 рік.

На засіданні проголосували і за попередній розгляд проєкту рішення міської ради «Про розгляд підтриманої петиції Сечиної О.О. проти відміни тролейбусних маршрутів № 8А та № 8Б «мкр-н Лазурний – ЕМСС».

Попередньо розглянули і низку проєктів рішень про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами та про затвердження Програми природоохоронних заходів, що фінансуються за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2022 рік тощо.