Які рішення приймали члени виконкому Краматорська

19.01.2022, 15:13, 343,

19 січня відбулося засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було розглянуто низку проєктів рішень, котрі будуть винесені на голосування на основній сесії.

На засіданні, зокрема, підтримали питання про попередній розгляд проєктів рішення міської ради «Про затвердження списку спортсменів на одержання стипендії у 2022 році» та «Про затвердження статуту «Комунального закладу «Спортивний комплекс «Авангард».

Також члени виконкому проголосували за проєкт рішення про затвердження Молодіжної ради при виконавчому комітеті Краматорської міської ради та погодження положення про неї.

Олександр Гончаренко висловив сподівання, що нова Молодіжна рада, яка обирається на два роки, буде більш ефективною, ніж попередня.

Підтримали і проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.04.2020 №68/VII-186 «Про затвердження Програми благоустрою міста Краматорськ на 2020-2024 роки».

Серед низки питань на порядку денному розглянули також наступні: «Про затвердження Правил благоустрою території Краматорської ТГ»; «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.01.2021 №4/VIII-146 «Про затвердження Програми підтримки ОСББ на 2021-2023 роки»; про надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання; про взяття на облік ВПО, які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання, зняття з обліку та надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб; «Про затвердження програми будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів інфраструктури м. Краматорськ на 2021-2025 роки».

Підтримали члени виконкому і попередній проєкт рішення «Про призначення на 2022 рік щомісячної муніципальної стипендії особам, яким виповнилося 100 років і більше». Начальник управління праці та соціального захисту населення Поліна Гришичева зазначила, що таке рішення приймається щороку. Наразі осіб, яким виповнилося сто і більше років, у Краматорську 13, ще п’ять додається у 2022 році. Виплата муніципальної стипендії щомісячна та складає тисячу гривень. Члени виконкому внесли пропозицію збільшити її до 3-ох тисяч гривень.

Також членами виконкому ухвалено проєкт рішення «Про призначення на 2022 рік щомісячної муніципальної (міської) стипендії здобувачам освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів фахової передвищої освіти, закладів вищої освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа».

Під час засідання підтримали і попередні проєкти рішень «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости у Краматорській ТГ»; «Про перепрофілювання групи в Комунальному дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 64 «Пролісок» комбінованого типу в інклюзивну»; «Про надання згоди на підписання меморандуму щодо сприяння реалізації проєктів у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України».