Як заощадити до 50% витрат на електроенергію


Електропостачальник YASNO допомагає своїм клієнтами зменшувати витрати на електроенергію до 50% та підвищувати комфорт. Енергоефективними наборами з двозонним лічильником, які пропонує YASNO, вже користуються 40 тисяч родин у Києві та п’яти областях України, зокрема, на Донеччині.

Близько 30% споживання електроенергії українськими сім’ями припадає на вечірній, нічний та вранішній час – з 23:00 до 7:00. У цей період сплачувати за світло можна вдвічі менше за наявності двозонного лічильника електроенергії. Двозонні лічильники, на відміну від звичайних, рахують не лише обсяг використаної електроенергії, а й час її споживання.

Найпростіший спосіб встановити двозонний лічильник – обрати його у складі набору Розумний Watt з послугою заміни лічильника «під ключ». До набору також входить:

  • розумна розетка з таймером, щоб запрограмувати роботу електроприладів на години економії;
  • енергоефективні LED-лампи, що споживають до 10 разів менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання.

«Свої рахунки на електроенергію можна скоротити до 50% завдяки комплексному підходу – зміні деяких побутових звичок та використанню енергоефективних рішень. Наприклад, з 23:00 до 7:00 можна вмикати бойлер, обігрівач, посудомийку, мультиварку, пральну машину. А завдяки калькулятору енергоефективності на сайті YASNO кожен може порахувати, які прилади споживають найбільше електроенергії і як сума в платіжці за світло може зменшитися після встановлення набору Розумний Watt», – сказав директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

ЕлектропостачальникYASNOпропонує й інші енергоефективні продукти, які дозволять заощаджувати та стати енергонезалежним: