Як в Краматорську переоформити договір на постачання електроенергії онлайн?


Піклуючись про клієнтів, YASNO нагадує, що у період пандемії вирішувати питання з постачання електроенергії та газу безпечніше онлайн. Наприклад, якщо в оселі змінився власник, переоформити договір на постачання електроенергії можна, не виходячи з дому. Для цього треба мати паспорт точки обліку, за яким спочатку слід звернутися до оператора системи розподілу.

Переукласти договір з постачальником YASNO зручно дистанційно одним зі способів:

В електронному зверненні необхідно надати фото або скан-копії:

  • паспорта та ІПН власника житла;
  • документа, що підтверджує зміну власника особового рахунку (наприклад, витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договору купівлі-продажу, дарування тощо);
  • паспорта точки обліку, який заздалегідь також онлайн треба оформити в оператора системи розподілу.

Фахівці YASNO розглянуть документи та проінформують клієнта про укладання договору або зв’яжуться для уточнення даних.  

Нагадаємо, дистанційно можна вирішити більшість питань з YASNO: укласти договір на постачання електроенергії та газу, передати показання лічильника, сплатити за світло, обрати енергоефективні продукти, що дозволяють заощаджувати, отримати консультацію тощо.

«YASNO розвиває електронні сервіси, щоб зберегти спокій та здоров’я своїх клієнтів. За декілька хвилин можна сплатити через Особистий кабінет, мобільний додаток, Viber-бота, інтернет-банкінг чи платіжні системи. Крім того, створити комфорт в оселі та зменшити витрати на електроенергію дозволять розумні прилади, які легко обрати на сайті YASNO», – розповів директор YASNOв Донецькій області Олександр Северін.