Як проголосувати внутрішньо переміщенним особам

04.09.2020, 08:58, 95,

Шановні мешканці міста Краматорськ!     

            Якщо Ви з певних обставин  зареєстровані не за місцем фактичного проживання або не маєте місця реєстрації, але вже стали невід’ємною частиною громади міста Краматорська, то ви маєте право визначити  іншу виборчу адресу та взяти участь у місцевих виборах 25.10.2020 року (частини 3, 4 статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”). Для цього згідно постанови Центральної виборчої комісії від 08.08.2020 року №163 Вам необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців (далі — Реєстр) Краматорської міської ради особисто або за допомогою мережі інтернет у міжвиборчий період та у перші п’ять днів відповідного виборчого процесу (до 10 вересня 2020 року).

            Виборець, якому за його заявою органом ведення Реєстру буде визначено іншу виборчу адресу, ніж адреса, за якою зареєстровано його місце проживання, може звернутися до органу ведення Реєстру з новою заявою не раніше ніж через один рік після дати внесення до Реєстру останньої зміни його виборчої адреси.
            Звернення в електронній формі можуть бути надіслані виборцем із використанням мережі інтернет за підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України “Про електронні довірчі послуги” (кваліфікований електронний підпис).

            Звернення в електронній формі створюються шляхом заповнення виборцем форми з використанням відповідного електронного сервісу, розміщеного на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

            Звернення, надіслані з використанням мережі інтернет, повинні містити адресу електронної пошти заявника. 

Чекаємо на ВАС за адресою:

 м.Краматорськ, площа Миру, 2, каб.217, 219

тел. 0626 48 55 67

        0626 48 55 16