Як отримати COVID-сертифікат не відвідуючи жодних установ у Краматорську?


Тепер, щоб згенерувати COVID-сертифікат потрібно зайти в за стосунок Дія (для Android чи IOS) або на портал, натиснути «Отримати сертифікат», і все — сертифікат генерується.

Раніше у застосунку потрібно було підписувати запит на сертифікат Дія.Підписом та обличчям. На порталі використовували електронний ключ та Photo ID.

Зараз достатньо авторизуватися через BankID чи Mobile ID і зробити декілька кліків.

Згенерувати сертифікат у застосунку:

  • Оновіть застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play (3.0.18 для iOS, 3.0.14 — Android) – для цього відкрийте відповідно AppStore або Google Play, знайдіть додаток і натисніть кнопку «Оновити». Пам’ятайте, що при підключенні до мережі Wi-Fi додатки можуть оновлюватись самостійно;
  • Натисніть «Послуги» та виберіть пункт «COVID-сертифікати»;
  • Далі натискайте на кнопку «Отримати сертифікат»;
  • Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я в Дію.

Згенерувати сертифікат на порталі:

  • Авторизуйтеся на порталі;
  • У меню «Послуги» натисніть пункт «Здоров’я», а потім — «COVID19-сертифікат про вакцинацію»;
  • Дайте згоду на передачу даних з ЕСОЗ у Дію.

Нагадуємо, що отримати щеплення від коронавірусу в Краматорську можна щодня в будній день у амбулаторії, в якій ви зазвичай обслуговуєтесь, а також у центрах масової вакцинації населення:

  • на бульварі Машинобудівників, 28, Автостанція «Краматорськ» Працює щодня з 09:00 до 15:00  (приймання відвідувачів припиняється о 14:30);
  • по вулиці Марії Приймаченко, 14, в приміщенні ЕПІЦЕНТРУ. Працює щодня з 09:00 до 18:00 (приймання відвідувачів припиняється о 17:30);
  • у приміщенні вокзалу залізничної станції «Краматорськ» у Старому місті. Працює щодня з 09:00 до 15:00  (приймання відвідувачів припиняється о 14:30).

Для отримання щеплення необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт) та реєстраційний номер облікової картки платника податків ІНН (або документ, що його заміняє). У разі виникнення питань додаткову інформацію можна отримати за телефоном +380 50 357 07 05. Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov та vaccination.covid19.gov.ua.

Бережіть себе та своїх близьких!

Довідково. Якщо у вас виникли проблеми з отриманням електронного COVID-сертифіката, звертайтеся в контакт-центр МОЗ за номером гарячої лінії 0800 60 2019 (або за формою – issue.covid19.gov.ua ) , а також через чат-бот Дії – вхід на порталі державних послуг та через мобільний застосунок «Дія»