Як легко і просто передати показання електролічильника за допомогою дистанційних сервісів ДТЕК Донецькі електромережі


Донецька область, 28 січня 2021

ДТЕК Донецькі електромережі нагадує своїм клієнтам про необхідність щомісяця передавати енергетикам показання електроспоживання. А також дає поради — як правильно передавати показання двозонних приладів обліку. Все це можна зробити за допомогою зручних дистанційних сервісів, які працюють в цілодобовому режимі. 

ДТЕК як відповідальна і надійна компанія, яка дбає про здоров’я своїх клієнтів і працівників, забезпечила можливість швидко і зручно передати показання електролічильника. Зробити це можна за допомогою: 

  • сайту енергокомпанії на вкладці «Передати показання лічильника» – без додаткової реєстрації; 
  • особистого кабінету клієнта; 
  • телефонів кол-центру +38 (096) 450 0 473; +38 (099) 450 0 473; (0629) 450 473. Залишити свідчення тут можна в автоматичному режимі, виконуючи голосову інструкцію; 
  • офіційної сторінки в Facebook

Важливо: показання необхідно передавати у період два останні календарні дні поточного місяця – три перших календарних дні наступного місяця. Це дозволить сформувати точні рахунки за світло. Якщо клієнти залишають поза передачею показання лічильників, розрахунок спожитої електроенергії відбувається згідно з середньомісячним споживанням. 

Як передати показання по зонах (день/ніч): 

На табло двозонних приладів обліку дані відображаються послідовно: кількість використаної електроенергії, дата, час роботи приладу та ін. Щоб зняти показання, дочекайтеся появи потрібної інформації на табло або натисніть кнопку “введення” для перемикання даних, поки не з’явиться потрібна інформація. У різних типах лічильника відображення зони має різні індекси:

  • для лічильника типу GAMA зона «день» на дисплеї буде відображатися з індексом «1.8.1», а зона «ніч» – «1.8.2»; 
  • прилад марки «NiK»: «день» на дисплеї – «Т1», «ніч» – «Т2»; 
  • якщо у вас лічильник типу СТК, то зона «1» – це «день», а зона «2» – «ніч». 

Коротка відеоінструкція «Як передати показання лічильника на сайті енергокомпанії без додаткової реєстрації» тут. 

Відділ транспорту, зв’язку та енергетики