Як дізнатися, чи відомо ДТЕК Донецькі електромережі про відключення


Інформацію про відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Планові та аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є – енергетики вже знають про відключення. Якщо ви не знайшли свою адресу – залиште повідомлення на сайті компанії у цьому ж розділі, або телефонуйте до кол-центру (0629) 450 473, (099/096) 4 500 473, чи пишіть у приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромереж в соцмережі Фейсбук.

      Коротка відео-інструкція «Як знайти свою адресу в списку аварійних / планових відключень на сайті компанії» ви можете подивитися тут

      «Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові оперативно ліквідовувати аварії в разі потреби. Робота наших спеціалістів – це запорука нормального життя всієї області, так було завжди, і особливо важливо зараз», – повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

      ДТЕК Донецькі електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

-при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;

-не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його;

-при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це до кол-центру енергокомпанії, або в приватних повідомленнях на нашій сторінці у Фейсбук

      Нагадуємо, що на період карантину Центри обслуговування клієнтів переведені на дистанційне обслуговування. Ми працюємо заради вас – залишайтеся вдома заради нас.

      Бережіть своє життя та здоров’я!

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевий бенефіціар – Рінат Ахметов.