Виїзна нарада щодо ліквідації наслідків авіаудару у Краматорську


Міський голова Олександр Гончаренко разом зі своїми заступниками та керівниками комунальних підприємств провів робочу виїзну нараду щодо життєзабезпечення будинків, які постраждали в наслідок авіаудару російського загарбника 18 березня.

Було пошкоджено 46 багатоквартирних будинків, один з яких зазнав критичного ураження.
На сьогодні 90% з цих будинків забезпечені теплопостачанням, водою, газом, та електропостачанням. Виконується систематичне вивезення сміття, оскільки об’єми зросли в декілька разів.

Три будинки на сьогодні у зв’язку з аварійними роботами відключені від централізованого водозабезпечення та газопостачання. З підвальних приміщень цих будинків, виводимо аварійне постачання води на вулицю, біля під’їзду. Як тільки вдасться – одразу буде поновлено централізоване водопостачання.

Мешканці міста займаються розчищенням та ліквідацією наслідків у своїх квартирах. Кому необхідна допомога – долучаються працівники ЖКГ.

Триває оформлення актів стосовно пошкоджень будинків. У зв’язку з великою кількістю заявок інформацію про пошкодження житлових будинків необхідно надавати до Контакт-центру м. Краматорськ за телефонами: з мобільного – 0990991505; зі стаціонарних телефонів – 1505, 7-90-93.