Вимоги до банківського рахунку для зарахування пенсії


🔰Відповідно до законодавства пенсія виплачується через відділення АТ «Укрпошта» або через банк. Спосіб виплати пенсіонер обирає самостійно. Існують певні вимоги до банківського рахунку для зарахування пенсії:

🔹 рахунок має бути відкритим в одному з уповноважених банків;

🔸 поточний рахунок відкривається саме для зарахування пенсійних та інших соціальних виплат;

🔹 має бути активним (діючим).

❗️У заяві про призначення/перерахунок пенсії (якщо обрано спосіб виплати через банк) номер рахунка вказується в міжнародному форматі IBAN, який складається з 29 цифр та літер.

🆔 Міжнародний номер банківського рахунку можна дізнатися у мобільному додатку банку або ж безпосередньо у відділеннях фінустанови.

✅ У разі зміни банківських реквізитів чи банку пенсіонеру обов’язково потрібно надати органу ПФУ потрібну інформацію задля вчасного отримання пенсії. Повідомити про нові дані можливо дистанційно за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України — https://portal.pfu.gov.ua. Інструкцію, як змінити виплатні реквізити на вебпорталі, можна переглянути за посиланням 👉https://is.gd/bdshwF

🔎 Дізнайтеся, як перевести пенсію з поштового відділення на банківську установу за допомогою вебпорталу 👉https://is.gd/YDODfh

❗️Як увійти на вебпортал Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) 👉https://is.gd/dFWAPA або Дія.Підпис 👉https://is.gd/KbDtB2.

❓Що робити, якщо закінчився термін дії банківської картки? – дивіться за посиланням – https://is.gd/zrbDlv.

👉 Більше новин та актуальної інформації дивіться на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області:

фейсбук-сторінці — https://www.facebook.com/dn.pfy,

телеграм-каналі — https://t.me/PensFond_dn,

ютуб-каналі — https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn.