Виконком Краматорської міської ради: попередні розгляди програм з безбар’єрності, благоустрою прибудинкових територій, затвердження виплат для дітей з орфанними захворюваннями

03.02.2021, 14:57, 1640,

Сьогодні під час чергового засідання виконкому Краматорської міської ради, було затверджено низку важливих рішень та попередньо розглянуто міські програми, що стосуються покращення міського простору.

На чергову сесію після схвалення членами виконкому на розгляд депутатів буде винесено Програму створення безбар’єрного середовища життєдіяльності маломобільної групи населення у м. Краматорську на 2021 рік. Вона спрямована на поступове формування умов для вільного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення та містить заходи, реалізація яких передбачає фінансування у розмірі 6 млн. грн. (У попередні роки аналогічні програми передбачали фінансування вдвічі менше – 2-3 млн. грн).

Також після дискусій попередньо схвалено Програму благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків на 2021-2023 роки. Вона передбачає поліпшення стану цих територій, створення естетичного вигляду зон відпочинку та проведення обрізки і видалення аварійних дерев. Але робота у цьому напрямку не припиняється.

«Зараз ми завершуємо роботу над створенням концепту типового плану прибудинкових територій з урахуванням зон паркувань. І плануємо поступово, з кінця поточного року за умови знаходження джерел фінансування, перетворити усі двори на сучасну та комфортну територію», – підкреслив Олександр Гончаренко.

У зв’язку з закінченням робіт на об’єкті «Будівництво скверу по вул. Хрустальна в районі буд.10» на розгляд депутатів буде винесено проєкт рішення про створення об’єкту благоустрою – скверу ім. Андрія Кузьменка (Скрябіна). Його балансоутримувачем буде КП «ДРУАС», а мережею зовнішнього освітлення опікатиметься КП «Міськсвітло».

До переліку сімей, які можуть отримати матеріальну допомогу, де виховуються діти з інвалідністю та діти з онкологічними захворюваннями, внесено пункт про допомогу родинам, де є дитина з рідкісним (орфанним) захворюванням. Сума допомоги складе 3000 грн.

Крім того, з метою підтримки обдарованих перспективних спортсменів-школярів, члени виконкому підтримали рішення про встановлення вартості харчування в закладах управління освіти для такої категорії дітей – 28 грн., визначивши плату батьків у розмірі 30 %.