Виготовлено більше 25 000 карток краматорчанина

27.01.2020, 10:10, 113,

За повідомленням АТ «Ощадбанк» до відділень міста подано 25 933 заяв на отримання персональної «Картки краматорчанина»

За повідомленням АТ «Ощадбанк» до відділень міста подано 25 933 заяв на отримання персональної «Картки краматорчанина», з яких виготовлено вже 25 049 карток. З них 22 740 карток видані своїм власникам, а 2 309 очікують своїх власників у відділеннях АТ «Ощадбанк». Тож звертаємося до мешканців міста з проханням якнайшвидше отримати картку.

Пасажири, які вже встигли отримати «Картку краматорчанина» повинні здійснювати проїзд на підставі отриманої персональної картки та вимагати у кондуктора квиток, який підтверджує пільговий проїзд.

Пасажирам пільгових категорій, які ще не мають «Картку краматорчанина», необхідно у найкоротший термін одержати с її у відділеннях АТ «Ощадбанк».

Додатково інформуємо, що щотижнево в комунальному транспорті здійснюється більш ніж 15,5 тис. валідацій з використанням «Картки краматорчанина», а також 2,2 тис. безготівкової оплати проїзду.

Слід зазначити, що за інформацією відділу транспорту, зв’язку та енергетики Краматорської міської ради спостерігається щомісячне зростання використання «Картки краматорчанина» пасажирами, які мають пільги на безоплатний проїзд в міському громадському транспорті на 20 %, а також безготівкової оплати за проїзд банківськими картками та NFC пристроями.