Встигніть подати Податковий розрахунок до 9 серпня


ℹ️Нагадуємо, що відповідно до ч. 1 розділу ІІ Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску Податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал (податковий період) з розбивкою по місяцях звітного кварталу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Текст Порядку – за посиланням 👉https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0111-15#Text

🔖Якщо останній день строку подання Податкового розрахунку припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

📆Увага! Граничний термін подання Податкового розрахунку за другий квартал 2023 року спливає 9 серпня.

📥Надсилати звіт потрібно до контролюючих органів за основним місцем обліку.

💻Більше корисної інформації для юридичних та фізичних осіб – підприємців – в Електронному кабінеті страхувальника на вебпорталі ПФУ 👉https://cutt.us/5a3nu.

❗️Заощаджуйте свій час та отримуйте максимум необхідної інформації на вебресурсах Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області: фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/dn.pfy, телеграм-канал https://t.me/PensFond_dn, ютуб-канал https://www.youtube.com/@gu_pfu_dn