Впізнавайте газовиків за посвідченням та спецодягом


Увага!!! У місті Краматорську орудують шахраї, які представляються співробітниками Краматорського управління по газопостачанню та газифікації (співробітниками міськгазу).

Мешканцям міста радимо уважно ознайомлюватись із посадовим посвідченням особи, яка представляється працівником Краматорського УГГ.

Якщо Ви сумніваєтесь, що до Вас прийшов представник міськгазу, то краще зателефонуйте нам (0626) 420-420, (066) 99-99-104 – і вас проінформують, чи справді наші фахівці виїхали за Вашою адресою.

Оскільки жертвами шахраїв часто стають люди похилого віку, то звертаємося до молоді: розповідайте своїм мамам і татам, бабусям і дідусям про шахрайства. Пам’ятайте, що злодії інколи обирають агресивну поведінку, отож хай ваші родичі навіть не відкривають двері незнайомцям, а спочатку перевірять, чи справді газова служба на виїзді за їх адресою.

Зі свого боку повідомляємо, що про всі планові роботи ми інформуємо своїх абонентів заздалегідь. Фахівці мають при собі посвідчення працівника Краматорського управління по газопостачанню та газифікації. За умови, якщо роботи проводяться в під’їзді, то при вході розміщується відповідне оголошення.

Бережіть себе і свою родину!

З повагою, адміністрація Краматорського УГГ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»

Краматорське УГГ