Вогнеборці ліквідували пожежу

28.09.2020, 08:59, 88,

Як повідомляють у ГУ ДСНС України у Донецькій області, 27 вересня о 13:05 до диспетчера Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території м. Краматорськ, поблизу смт Біленьке. До місця виклику було направлено сили та засоби 12 державного пожежно-рятувального загону Головного управління.

По прибуттю до місця пожежі було встановлено, що відбувається горіння лісової підстилки та сухої трави на відкритій території. Після проведення розвідки, було прийнято рішення про залучення додаткових сил та засобів. Гасіння пожежі ускладнювалося сильним поривчастим вітром.

О 14:10 пожежу локалізовано. Вогнем знищено лісова підстилка на площі 2 га та суха трава на відкритій території на площі 4 га.

О 19:40 надійшла інформація про те, що спостерігається виникнення додаткових осередків горіння, викликаних ймовірним підпалом невідомими особами. Дана інформація передана до Національної поліції м. Краматорськ для прийняття невідкладних дій та сприянню ліквідації пожежі.

Пожежу було ліквідовано 28 вересня о 00:43.

Всього до гасіння пожежі було залучено 38 чоловік та 8 одиниць техніки, з них від Головного управління залучено 34 чоловіка особового складу та 7 одиниць техніки, від ДП «Слов’янський лісгосп» – 4 чоловіка та 1 одиниця техніки.

Станом на 08:00 28 вересня на місці пожежі відбувається тління окремих осередків. Для чергування від Головного управління залучено 14 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Станом на 09:00 горіння не відбувається.

Причина пожежі встановлюється, імовірно – підпал.