Вночі 5 травня збройні сили рф здійснили ракетний обстріл Краматорська


Першим про це повідомив міський голова Краматорська Олександр Гончаренко на своїй сторінці у фейсбук:

“Черговий ракетний обстріл Краматорська. Підло, вночі, по житловим районам та центральній частині міста.

Фото: Олександра Гончаренко (Facebook)

Щонайменше, зазнали серйозних пошкоджень 3 п’ятиповерхівки, школа, садок. Попередньо 6 поранених. Інформація щодо жертв та руйнувань уточнюється”, – написав Олександр Гончаренко.

Трохи згодом більш розгорнуту інформацію надали у Донецькій обласній військово цивільній адміністрації. Її очільник, Павло Кириленко, розповів наступне:

“Щонайменше 25 поранених цивільних – наслідок авіаракетного удару, завданого сьогодні вночі росіянами по Краматорську. Шестеро із поранених потребують медичної допомоги в лікарні.

Фото: Павло Кириленко (Facebook)

Ракети пошкодили 9 житлових будинків, школу та численні об’єкти цивільної інфраструктури. Не здатні воювати з українською армією, росіяни продовжують “воювати” з нашими цивільними.

Фото: Типичный Краматорск (Telegram)

Це – черговий воєнний злочин російської армії на нашій землі. Все ретельно фіксуємо. Ніхто не уникне кари!”.

Народний депутат України Максим Єфімов повідомив, що обстрілу зазнав також один з промислових обєюктів міста.

Фото: Максим Єфімов (Facebook)

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури було розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України).

Повна інформація щодо постраждалих та пошкодженої інфраструктури встановлюється. На місці події наразі працюють правоохоронці та рятувальники.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, повідомили у відділі інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.