Власникам атракціонів Краматорська нагадали про правила їх експлуатації

03.06.2021, 14:16, 82,

3 червня управлінням праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради спільно з Східним міжрегіональним управлінням Державної служби України з питань праці для представників КП «Об’єднання парків культири та відпочинку» та фізичних осіб-підприємців – власників атракціонів – було проведено семінар «Безпечна експлуатація атракціонів в парках відпочинку».

 Спеціалісти відповідальних служб проінформували про заходи, направлені на недопущення аварій та нещасних випадків, вимоги до будови, виготовлення, установлення, монтажу, безпечної експлуатації, ремонту та реконструкції атракціонної техніки; додержання законодавства про працю фізичними особами-підприємствами.

Представники Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці наголосили на важливості дотримання суб’єктами господарювання  нормативних вимог і забезпечення своєчасного ремонту атракціонної техніки та допоміжного обладнання. Такі атракціони повинні підлягати періодичному технічному огляду після міжсезонного зберігання, але не рідше одного разу на 12 місяців. Зауважено, що суб’єкт господарювання має потурбуватися, аби дії відвідувачів не спричинили аварійних ситуацій та не стали причиною нещасних випадків. Для цього перед входом на атракціон необхідно розмістити таблички з інформацією про правила поведінки і користування даним видом атракціону.