Вітаємо пауерліфтерів-чемпіонів з Краматорська

Згадаємо про виступ краматорських чемпіонів з пауерліфтингу на змаганнях 14 березня, що пройшли у Коломиї, Івано-Франківської області.

Вагову категорію до 53 кг представляв Бичков Олексій, який з вагою 130кг у вправі присідання зайняв 2 місце, також він у вправі жим лежачи витиснув 65 кг і поклав у скарбничку ще одно срібло. У заключній вправі станова тяга Олексій посів також друге місце з результатом 105кг. Сума триборства 300 кг дозволила спортсмену піднятися на другу ступень п’єдесталу.

Андрєєв Едуард став срібним призером чемпіонату України серед юнаків у ваговій категорії до 66 кг. Його результати: Присідання – 217,5 кг — срібна медаль, жим лежачи 140 кг золота медаль, станова тяга — 190 кг і це 3 місце.

Вовчок Дмитро змагався серед юніорів в ваговій категорії понад 120 кг. В кожній з вправ Дмитро посів перше місце, набравши суму 760 кг, і став чемпіоном України серед юніорів в триборстві.

Рожанський Дмитро на цих змаганнях в ваговій категорії до 105 кг. Його результати: Присідання – 1 місце з результатом 310 кг, жим лежачи, 177,5 кг — 2 місце, станова тяга, 280 кг — 1 місце.

Серед юніорок яскравою представницею була Рубан Софія, яка принесла чотири срібла у скарбничку міста Краматорськ.

Також проходив чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, де наші спортсмени гідно показали себе серед інших представників цього виду спорту. Вагова категорія до 93 кг: Рисєв Володимир, 3 золота та одна срібна нагорода — став чемпіоном України. Вагова категорія до 120 кг: Ковальов Данило, одна золота медаль, три срібних медалі. Вагова категорія понад 120 кг: Шевченко Андрій, чотири золоті винагороди.

Серед жінок Загоруйко Валентина в категорії понад 84 кг виборола чотири золоті нагороди та стала чемпіонкою України серед жінок.

Ще одна представниця Краматорська Овечкіна Ксенія стала срібною призеркою серед жінок у ваговій категорії до 57кг. У спортсменки два малих срібла за жим та станову тягу, та мала бронза у вправі присідання.

Вітаємо тренерів Бичкова Олексія, Бичкову Олену, Мельник Тетяну та Ковальова Данила з вдалим виступом на чемпіонаті України, бажаємо нових перемог!

ℹ️: Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради