Вітання міського голови Краматорська Олександра Гончаренка з нагоди Дня місцевого самоврядування

07.12.2021, 09:02, 188,

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Для наших мешканців місцева влада – є першою та важливою інстанцією до якої вони звертаються. Саме від професійної організації роботи та налагодження стосунків з усіма верствами населення, вміння чути та реагувати на проблеми, значною мірою залежить майбутнє нашого міста.

Роль місцевого самоврядування в усіх аспектах життя громади є дуже вагомою. Створена система управління вирішує більшість проблем суспільства, забезпечуючи його комфортне життя. І головним є те, що конкретні люди взяли на себе відповідальність за соціальний, економічний, культурний розвиток громади. Попереду ще багато роботи.

Сьогодні у нашому місті йде активна розбудова інфраструктури, модернізація та зведення закладів охорони здоров’я, шкіл, дитсадків,  державних установ. І все це завдяки злагодженій роботі небайдужих професіоналів.

Висловлюю подяку всім працівникам місцевого самоврядування! Бажаю сил та натхнення для подальших звершень на благо громади, міцного здоров’я і професійних досягнень!