Вітання міського голови із Днем усиновлення


Шановні жителі міста!

Мамо і тато – два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті над світом, виведуть в самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, всиновивши його.

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення – свято батьків і дітей, які волею долі стали однією сім’єю. Це завжди свято люблячої і міцної сім’ї, життєвої мудрості і щирості, розуміння, великої душі і великого терпіння.

У місті проживають 146 усиновлених дітей у віці до 18 років; 300 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховується в сім’ях опікунів; 62 дитини знайшли сімейний затишок в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Сподіваюся, що з кожним роком в нашому місті буде збільшуватися кількість громадян, готових стати рідними дітям, які не мають сім’ї.

З нагоди Дня усиновлення щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників!

Низький вам уклін і найщиріші слова поваги і подяки. Ви дали кожній дитині, яка росте у вашій родині, найважливіше – щастя мати сім’ю, батька і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з ним свою любов і душевне тепло. Нехай повниться дитячим щасливим сміхом ваш будинок, нехай ростуть здоровими і успішними діти. Нехай щедрість і милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем. Бажаю всім здоров’я, миру, добра і благополуччя.

А.В.Панков, міський голова