Вітання міського голови Андрія Панкова з Днем працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства


Щорічно кожну останню неділю жовтня в Україні відзначають професійне свято працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Це свято усіх, хто сідає за кермо, для кого дорога та автомобіль – це професія, або покликання душі.

Сучасний світ важко уявити без цього виду транспорту – він дозволяє швидко та комфортно долати великі відстані, переміщувати грузи або виконувати інші завдання за допомогою спеціальної техніки.

Разом з тими, хто керує машинами, це свято відзначать й ті, хто будує, прибирає та ремонтує автошляхи, які називають транспортними артеріями міст та селищ. Завдяки невпинній праці саме цих людей ми маємо можливість швидко переміщуватися та діставатися до місць призначення.

За останні роки у Краматорську було зроблено багато у цьому напрямку. Наші дороги покращились, багато з них було відремонтовано і поновлено.  І це не лише центральні автошляхи, але й дороги у найвіддаленіших куточках нашого міста, внутрішньо квартальні дороги.

Дякую усім, хто якісно та на совість виконує свою роботу. Дякую за професіоналізм та відповідальність. Бережіть себе! Нехай в ваших родинах завжди панує затишок та добробут. Зі святом!

Міський голова

А. В. Панков