Військовослужбовці 85 авіаційної комендатури отримали відзнаки від міського голови Краматорська

02.10.2020, 09:17, 907,

24 роки тому на базі розформованих військових частини аеродрому “Краматорськ” (636 авіаційний винищувальний полк, 114 окремий батальон аеродромно-технічного забезпечення, 1196 окремий батальон зв”язку і радіотехнічного забезпечення) була сформована 85 авіаційна комендатура та 34 вузол зв’язку і радіотехнічного забезпечення, які в подальшому були об’єднані в одну військову частину 85 авіаційну комендатуру.  

Від імені міського голови Андрія Панкова військовослужбовців, працівників ЗСУ та ветеранів привітав його заступник Сергій Боєвський та передав їм відзнаки та почесні грамоти та подяки.

«Від щирого серця вітаю усіх тих, хто незважаючи на труднощі минулих років вистояв, зберіг сам аеродром та його обладнання, завдяки чому сьогодні він функціонує у повному обсязі та особовий склад приймає участь в Операції Об’єднаних Сил Збройних Сил України. Бажаю вам міцного здоров’я, довгих та щасливих років життя», – звернувся зі словами привітання також командир цього підрозділу 2001-2009 років підполковник у відставці Сергій Федонюк.