Відпочивайте безпечно!!!


За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, з початку 2021 року на водоймах України зафіксовано більше 900 випадків утоплення відпочиваючих! При цьому лише з початку липня кількість загиблих наблизилось до 400, з яких понад 40 – діти!

Замисліться, будь ласка, над цими жахливими цифрами! І зробіть все, аби ваш відпочинок не став трагедією! Адже для цього потрібно не так вже й багато – лише суворо дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на водоймах!!! Дуже простих правил!

Саме для того, аби нагадати відпочиваючим про правила безпеки, 04 серпня 2021 року на берег водойми в селищі Веселе (так звана “Абазовка”), що користується популярністю у місцевих жителів, прибули спеціалісти управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради, 12-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, а також волонтери Донецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Рятувальники нагадували відпочиваючим основні причини загибелі людей на водоймах, роздавали інформаційні листівки «Це повинен знати кожен. Щоб відпочинок на водоймі не став трагедією», застерігали дорослих, аби не залишали біля води дітей без нагляду.

Волонтери Червоного Хреста демонстрували порядок надання першої допомоги після рятування потопаючого. Найбільш сміливі громадяни мали змогу потренуватися під керівництвом досвідчених інструкторів Товариства Червоного Хреста у проведенні серцево-легеневої реанімації постраждалих.

Дякуємо всім за активну участь і бажаємо, аби відпочинок на водоймі завжди залишав після себе лише приємні спогади!

Не забувайте, що вода помилок не пробачає! Будьте обережними і обачними!!!

Управління з питань цивільного захисту