Відділ охорони здоров’я Краматорська поповнює резерви, нових підозр на коронавірус у міста немає


 На сьогоднішній день у місті Краматорську є 28 апаратів штучної вентиляції легень для роботи із потенційно хворими на коронавірус. Вони будуть задіяні лише за необхідності, зважаючи на важкість стану пацієнтів.

     На даний момент у місті відсутні випадки зараження на коронавірус, а усі 8 підозр, після дослідження матеріалів у Національній вірусологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров’я, показали негативні результати. За добу нових підозр не додалося.

     У випадку ж, якщо у нашому місті буде виявлено хворих на COVID-19 їх, у першу чергу, їх розміщуватимуть у базових для нашого регіону шпиталях, що знаходяться у Костянтинівці та Мирнограді.

     Також повідомляємо, що на базі медичних закладів охорони здоров’я Краматорська наявні 48 тисяч захисних масок, призначених для медперсоналу. Ще 25 тисяч масок очікується найближчим часом. Також 3600 масок виготовлено силами медичного персоналу Краматорська. У наявності 105 захисних костюмів (ще 150 виготовляють підприємці міста, а 640 закупили у виробників спеціалізованого захисту), 77 тисяч рукавиць (додатково 48,7 тисяч буде поставлено найближчими часом), 1852 літри дезінфікуючих засобів (ще 1065 літри у процесі закупівлі).

     Невдовзі планується поставка для потреб лікарень міста 5000 респіраторів.

     Відділ охорони здоров’я міста веде постійну роботу із пошуку організацій, готових поставити у місто спеціалізоване медичне обладнання та індивідуальні чи багаторазові засоби індивідуального захисту для медичного персоналу.