Відбулося засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку Краматорської територіальної громади

28.09.2021, 16:14, 182,

У Краматорську триває робота над розробкою Стратегії розвитку громади. Наразі проводяться засідання п’яти тематичних груп з окремих напрямів.

Перша група – займатиметься визначенням стратегічних напрямків розвитку, орієнтованого на потреби громадян та підтримку талантів. Друга розгляне трансформацію економіки в динамічну систему інноваційного бізнесу та наукових досягнень. Напрямок третьої групи – цифровізована громада ефективного врядування та якісних е-сервісів.

Дві групи займатимуться сучасною, комфортною, доступною, безпечною та енергоефективною інфраструктурою громади (одна робоча група з критичної інфраструктури, друга – з урбаністики, тобто просторового розвитку нашої громади).

28 вересня відбулося засідання робочої групи по сучасній, комфортній, доступній, безпечній та енергоефективній інфраструктурі громади, очолив яке заступник міського голови Краматорська Андрій Безсонний.

Присутні обговорили  стратегічні пріоритети розвитку громади та міста, визначили позитивні фактори та недоліки системи.

Також учасники працювали над SWOT-аналізом (метод стратегічного планування, що дозволяє визначити сильні і слабкі сторони напряму), та дискутували стосовно бачення розвитку громади.