Відбулось перше засідання нового складу виконавчого комітету Краматорської міської ради

03.12.2020, 15:16, 283,

У Краматорську відбулося перше засідання нового складу виконавчого комітету. Казати що виконком зібрався у повному складі, поки що, зарано. Невдовзі депутати мають визначитись з кандидатурою як мінімум ще одного заступника міського голови та секретаря міської ради, які, за регламентом, теж входитимуть до складу виконавчого комітету.

Фото: Kramatorskpost

Начальник фінансового управління Олена Саєнко доповіла членам виконавчого комітету, що за результатами 9 місяців 2020 року у зв’язку з пандемією коронавірусу міський бюджет недоотримав 39 мільйонів гривень. На 1 грудня ця цифра вже становить 41,5 мільйон гривень. Та попри це Олена Саєнко відзначила, що очікували фінансисти гіршого. «Ми маємо розуміти, що є вплив у вигляді миттєвого недоотримання коштів бюджетом міста, а є інший вплив – довготривалий. Як саме пандемія COVID-19 вплине на міський бюджет у довготривалій перспективі – це питання більш важливе, та відповідь на нього ми зможемо отримати лише з плином часу», – зазначив міський голова Олександр Гончаренко.

Доволі дискусійним виявилось питання щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Краматорської міської ради від 07.10.2020 року № 941 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради». Та все ж, у результаті тривалих дебатів більшістю голосів членів виконкому це питання було ухвалене.

Начальник відділу охорони здоров’я Валерія Мельник запропонувала на розгляд проекти рішень трьох програм: «Про затвердження Заходів щодо реалізації державної політики у сфері протидії наркоманії та алкоголізму, профілактики правопорушень та боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у місті Краматорську, на період 2021- 2025 роки», «Про затвердження заходів спрямованих на соціальний захист населення міста у сфері охорони здоров’я на 2021 рік» та «Про затвердження Заходів щодо реалізації Регіональної програми «Репродуктивне та статеве здоров’я населення Донецької області» у місті Краматорську на період до 2025 року». До речі, в рамках реалізації останньої планується придбання сучасного пересувного рентген апарату для ДТМО, що дозволить зберегти за лікарнею пакет лікування НСЗУ. Рентген призначений для роботи із найменшими малюками – до  місяця.