Viber-бот YASNO вжедопомагаєсплатити за світло без комісії


У чат-боті YASNOв Viber мешканці Донеччини тепер можуть не лише передати показання електролічильника, дізнатися адресу найближчого енергоофісу або отримати інформацію про продукти, що дозволяють економити. Для зручності клієнтів постачальник запровадив і можливість швидкої оплати без комісії.

YASNO підготував інструкцію, як жителям Донецької області сплатити за світло за допомогою чат-бота:

  1. Перейдіть за посиланням або через пошук Viber знайдіть Yasno-online і натисніть кнопку «Сплатити».
  2. Введіть особовий рахунок, вказаний на платіжці за електроенергію. Якщо ви вже користувалися чат-ботом, онлайн-помічник запропонує обрати, хочете ви внести платіж за своїм особовим рахунком або змінити його.
  3. Введіть суму оплати. Її можна розрахувати самостійно, віднявши від актуальних показань лічильника показання за минулий місяць і помноживши на тариф. Або ж взяти з рахунку за світло. Підтвердіть введені дані, натиснувши «Сплатити».
  4. Відкриється сторінка сервісу платежів PayHub із уже заповненими даними про користувача. Потрібно лише ввести дані банківської карти і завершити оплату.

Нагадаємо, мешканцям Донеччини слід передавати показання електролічильників щомісяця до 3 числа. Зробити це можна також через спрощену форму на сайті YASNO, в Особистому кабінеті, на сторінці у Facebook, за телефонами (095/067) 65-26-000, (0629) 52-60-00 через автовідповідач або при з’єднанні з оператором.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.