Viber-бот YASNO нагадає про передачу показань електролічильника


Для зручності клієнтів оновлений чат-бот електропостачальникаYASNOбуде нагадувати про передачу показань лічильника кожного місяця 1 числа. Ця функція допоможе жителям Донеччини завжди вчасно повідомляти дані, щоб сплачувати лише за фактично спожиту електроенергію.

Для налаштування у своєму смартфоні функції нагадування про передачу показань лічильника потрібно:

  • встановити чат-бот YASNO-online у Viber;
  • у головному меню чату обрати розділ «Передати показання»;
  • натиснути «Нагадати». Після цього на початку кожного місяця клієнт буде отримувати повідомлення у Viber.

Передати показання можна за одним або кількома особовими рахунками, наприклад, за рідних чи знайомих старшого віку, які не користуються онлайн-сервісами. Крім того, через електронний помічник можна швидко сплатити за світло без комісії, дізнатись адресу найближчого енергоофісу, а також підібрати енергоефективні рішення, що допоможуть економити електроенергію та кошти.

«Вже понад 70 тис клієнтів приєдналися до чат-боту YASNO. Оновлена версія має привабливий інтерфейс та, як і раніше, допомагає прямо зі смартфону вирішити найпоширеніші питання з електропостачання. Ми продовжуємо вдосконалювати цифрові сервіси, робити їх більш функціональними та зручними для клієнтів. Так, нещодавно ми запустили для мешканців Донеччини мобільний додаток», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.    

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності тадляелектромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективнінабори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.