Ветерани Другої світової війни окрім державної, отримають також матеріальну допомогу із міського бюджету

06.05.2020, 13:05, 90,

Сьогодні відбулось чергове засідання виконавчого комітету Краматорської міської ради, під час якого було затверджено прейскурант цін на послуги у стоматологічних лікарнях міста та виділення грошової підтримки для мешканців, що брали участь у Другій світовій війні чи постраждали від її наслідків.

   З нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років та з метою належного відзначення у 2020 році Дня пам’яті та примирення особам, які належать до учасників бойових дій та особам, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни, буде виплачено одноразову матеріальну допомогу у розмірі 500 гривень. Таку допомогу, саме за кошти міського бюджету, ця категорія громадян цьогоріч отримає вперше. Виплати буде здійснювати Управлінням праці та соціального захисту населення, отримають їх близько 140 осіб, які зареєстровані у Краматорську та фактично проживають у нашому місті і внесені до єдиної Web-орієнтованої інформаційної технології формування Сегменту «Облік ВПО» як внутрішньо переміщені особи міста Краматорська.

   Також сьогодні виконком Краматорської міської ради, розглянувши звернення головних лікарів комунальних некомерційних підприємств «Стоматологічна поліклініка № 1» та «Стоматологічна поліклініка № 2», з метою підвищення рівня стоматологічного медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, затвердив прейскуранти цін на стоматологічні послуги.

   «На сьогоднішній день Національна служба здоров’я України не включила стоматологічні послуги у перелік тих, які компенсуються державою. Максимум, який ми отримуємо – це приблизно 20 гривень на надання однієї послуги дітям до 16 років, але кожен розуміє, що жодна послуга не може стільки коштувати», – відзначила начальник відділу охорони здоров’я Валерія Мельник. – «Тому ми пропрацювали тарифи, привели їх у повну відповідність до норм, встановлених законодавством та відповідними порядками Міністерства охорони здоров’я, наші міські стоматологічні клініки, на сьогодні, конкурентні і у якості надання послуг та не поступаються комерційним».

   Ознайомитись з цінами можна за посиланням