«Велике будівництво» на Донеччині: Володимир Зеленський відвідав спортивні комплекси в Краматорську

23.10.2020, 17:17, 151,

Президент України Володимир Зеленський відвідав новозбудовану льодову арену та спортивно-оздоровчий комплекс у Краматорську, які входять до Національної програми «Велике будівництво».

Наразі місто отримало сучасну льодову арену.  Вона призначається для спортивних змагань, тренувань спортсменів, а також для проведення фізкультурно-оздоровчих занять населення.  Арена стане домашньою для новоствореного хокейного клубу «Краматорськ».  

Для глядачів передбачені трибуни на 430 місць. Комплекс максимально адаптовано до потреб маломобільних груп населення та людей з вадами зору.

Володимир Зеленський відзначив якість новозбудованого об’єкта. 

Президент також ознайомився з перебігом завершення будівництва комплексу спортивних споруд у районі міського парку, де розташована льодова арена. Зокрема, там заплановано облаштувати відкритий басейн, рекреаційні зони та спортмайданчики.

Крім того, Глава держави побував у спортивно-оздоровчому комплексі, який почали будувати у квітні цього року. Наразі він завершений на 85%. Після закінчення всіх робіт  мешканці міста  отримають футбольне поле зі штучним покриттям розміром 105х68 метрів, бігові доріжки, волейбольний майданчик, тенісний корт, трибуни на 480 місць, майданчик для занять воркаут та тренажери, парковки тощо.    

Під час огляду Володимир Зеленський наголосив на необхідності якомога швидше завершити всі роботи та дозволити користуватися спортивною інфраструктурою містянам.

Включно з цим комплексом у межах Національної програми «Велике будівництво» у 2020 році в Донецькій області запланована реалізація 15 соціальних проєктів (п’ять шкіл, п’ять садочків та п’ять об’єктів спортивної інфраструктури) на суму 417 млн грн. Уже відкрито п’ять шкіл на 4 тис. місць, п’ять дитячих садочків на 700 місць, заплановано відкриття 10 приймальних відділень до кінця року.

Крім того, виконуються плани зі спорудження доріг. Так, у межах програми «Велике будівництво» у 2020 році в Донецькій області передбачене відновлення понад 200 км доріг і дев’яти мостів державного значення, а також 93,3 км доріг і чотирьох мостів місцевого значення.

https://dn.gov.ua/ua/news/velike-budivnictvo-na-donechchini-volodimir-zelenskij-vidvidav-sportivni-kompleksi-v-kramatorsku