Вакцинація не звільняє від дотримання протиепідемічних заходів


В умовах стрімкого поширення коронавірусної хвороби в Україні єдиним способом захиститися від важкої форми хвороби та смерті від неї є вакцинація. Для того, щоб щепитися від COVID-19 достатньо просто прийти до центру масової вакцинації населення, взявши з собою паспорт та ідентифікаційний код та отримати щеплення.

Водночас, нагадуємо усім, що після вакцинації необхідно продовжувати дотримуватись протиепідемічних заходів та правил респіраторної гігієни, зокрема:

  • Мийте руки з милом або застосовуйте засоби для дезінфекції рук із вмістом спирту не менше 70%;
  • Уникайте скупчень людей і закритих приміщень з поганою вентиляцією. Якщо такої можливості немає – вдягніть маску;
  • Кашляйте та чхайте в згин ліктя або ж прикривайте рот на ніс серветкою, яку одразу викинете після використання;
  • Дотримуйтесь дистанції з людьми в чергах принаймні 1,5 метра;
  • Не торкайтесь очей, носа і рота на вулиці, в транспорті або в магазині.

Ці прості правила, подекуди, допоможуть зберегти ваше життя.

Нагадуємо, що отримати щеплення від коронавірусу в Краматорську можна щодня в будній день у амбулаторії, в якій ви зазвичай обслуговуєтесь, а також у центрах масової вакцинації населення:

  • на бульварі Машинобудівників, 28, Автостанція «Краматорськ» Працює щодня з 09:00 до 15:00  (приймання відвідувачів припиняється о 14:30);
  • по вулиці Марії Приймаченко, 14, в приміщенні ЕПІЦЕНТРУ. Працює щодня з 09:00 до 18:00 (приймання відвідувачів припиняється о 17:30);
  • У приміщенні вокзалу залізничної станції «Краматорськ» у Старому місті. Працює щодня з 09:00 до 15:00  (приймання відвідувачів припиняється о 14:30).

Для отримання щеплення необхідно мати при собі документ, що посвідчує особу (паспорт) та реєстраційний номер облікової картки платника податків ІНН (або документ, що його заміняє). У разі виникнення питань додаткову інформацію можна отримати за телефоном +380 50 357 07 05. Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov та vaccination.covid19.gov.ua.