В ЗОШ № 6 м. Краматорська відбувся урок Звитяги до Дня Збройних Сил України

08.12.2020, 14:52, 704,

8 грудня в загальноосвітній школі № 6 м. Краматорська  відбувся урок Звитяги до Дня Збройних Сил України.

В заході взяли участь: голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник командувача Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов та  міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

Розпочався захід з покладання квітів до меморіальної дошки Д. Афанасьеву.

В цій школі навчаються: Анастасія Жукова – донька загиблого військовослужбовця, Скред Андрій та Скред Дар’я, батьки яких служать в Збройних Силах України.

Учні 8 класу, в якому було проведено урок Звитяги, продемонстрували хороші знання з історії Українського війська. 

З промовами виступили: голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко та командувач Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов. Після цього очільник області Павло Кириленко вручив «Книгу пам’яті 2014-2020» та книжки для шкільної бібліотеки.

Міський голова Олександр Гончаренко також звернувся до Почесних гостей, вчителів та учнів. За його словами,  є багато свят та знаменних дат, пов’язаних з вшануванням пам’яті героїв.  Одним з таких є День Збройних Сил України. Очільник міста подякував військовослужбовцям за мирне небо та всім, хто не забуває загиблих героїв та їх родини. Він зазначив, що наше суспільство стало більш свідомо та відповідально ставитись до подій, які відбуваються у нашій країні. Очільник міста вручив подарунки для школи з метою розвитку навчального процесу.

Директор школи Світлана Корчагіна подякувала Почесним гостям та разом з учнями вручила приємні подарунки. Міському голові Олександру Гончаренку вона вручила красиву картину.

Завершився захід спільним фото на згадку про цей чудовий день.