В Україні триває Європейський тиждень цифрової грамотності


Європейський тиждень цифрової грамотності — це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. Проводиться у коворкінгах, громадських центрах, школах, університетах, бібліотеках та інших місцях по всій Європі. За 2010-2020 роки до Європейського тижня цифрової грамотності долучились більше 1 300 000 учасників. 

У 2021 році Міністерство цифрової трансформації України об’єднає представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи та проведе масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту Дія.Цифрова освіта

Ініціативу вже підтримали близько 30 брендів і перелік постійно оновлюється, детальніше на офіційній веб-сторінці проєкту. Також є Фейсбук-івент з усіма активностями Мінцифри та партнерів. Інформацію про активності в рамках Європейського тижня цифрової грамотності можна відстежувати в соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.

Мінцифра розробила Open Pack дизайн-матеріалів Європейського тижня цифрової грамотності для друку і використання онлайн, який кожен охочий може використовувати для участі в кампанії.

Детальна програма (доповнюється) подій Європейського тижня цифрової грамотності в Україні 22-28 березня 2021 року. 

Також нещодавно була прийнята рамка цифрової грамотності для громадян України, котра описує та вводить поняття цифрової грамотності в щоденний побут та легітимізує це поняття. У рамках тижня цифрової грамотності планується її обговорення з відповідними міністерствами для синхронізації дій в напрямку цифрової освіти.